Workshop

      Invitasjon til workshop 6. November fra kl. 11:00 til 16:00 på Ulsmåg

Det er gledelig å se at så mange nå vender tilbake til treningene  igjen. Det er viktig å få bygge inn den gode «klubbfølelsen» vi hadde før koronaen kom. Vi ønsker derfor å invitere alle våre medlemmer, både nye og gamle, med foresatte til en sosial medlemssamling med workshop. Her blir det mye prat, litt mat, og litt skyting i hallen etterpå. Wokshop’en inneholder utstyrslære. Denne blir inndelt i gruppene compound ved Eli og Henrik, recurve ved Malin og Bjørn-Cato , barebow ved Torbjørn og Arthur og tradisjonell ved Knut Inge og Marny. Du får blant annet lære: 
 ·       Fjæring av piler
·       Liming av spisser
·       Stilling av plunger
·       Lage nockfeste
·       Måling av tiller og strengehøyde m.m

Velkommen!