Bli med å støtte klubben med nye drakter. Vi har opprettet en Spleis som varer til 10. desember.

Klubben vår er med i Spleis for idretten, hvor vi konkurrerer om flotte pengepremier. Vi håper alle støttespillere der ute som har et hjerte i klubben – venner og bekjente, familie, medlemmer og blodfans, kan hjelpe Fana Bueskytterklubb med å vinne!

Det har vært lite folk på treningene i både 2020 og -21 Mange har sluttet med idrett i Norge, som følge av koronapandemien. Nå håper vi å rekruttere tilbake alle disse medlemmene. Velkommen tilbake til idretten som trener, dommer, kioskvakt, parkeringsvakt, 3D ansvar, banemannskap eller i andre viktige oppgaver i klubben.

I stedet for loddsalg på butikken, kakesalg på døra eller en vaffel på loppemarkedet – støtt denne digitale dugnaden og del gjerne lotterispleisen videre. Ditt bidrag vil være med å støtte arbeidet med å skape god aktivitet, positive miljøer og fellesskap i lokalmiljøene.

Du kan vinne en fin drikkeflaske. Premiene blir levert innen 3 uker etter at lotterispleisen er avsluttet.

https://www.spleis.no/project/202584/embed