Gjenoppbygging av klubbhus

Kjære alle givere! Vi har reist oss fra asken. Fra fortvilelse til håp og realisering. Vi setter umåtelig stor pris på alle bidrag som er kommet inn! 💘💘Klubbens medlemmer har jobbet på i dagene siden klubbhuset og utstyrsboden brant ned skjærtorsdag, og vi kan i dag presentere ferdige bygninger. Gjenoppbyggingen har vært mulig ved hjelp fra dere! 🙏👏 Vi jobber oss sakte, men sikkert opp igjen. Det er mye utstyr tapt, men vi tar litt og litt om gangen. Heldigvis har vi også fått skaffet nye 3D-dyr, og flere matter er på vei, slik at utesesongen kan gjennomføres som planlagt. Vi avslutter nå spleiselaget, og ønsker våre medskyttere fra hele landet velkommen til Fana bueskytterklubb sine stevner, eller bare på besøk! En stor takk til Ola Klåpbakken som snudde seg rundt å skaffet nye 3D dyr i en fei, og til Terje Bakke, Bjørn Storøyen og Solør Bueskyttere som hjalp med transporten. 👏💐Takk også til Padøy transport for god hjelp med å få på plass nye bygninger. 👏🙏